Isımak Kiralama

Isımak Kiralama

Isımak Kiralama

İnşaat aşamasında olan bir projenin sorunsuz bir şekilde tamamlanması için belli başlı detaylara dikkat edilmesi gerekir. Aynı zamanda projenin zamanında bitirilmesi için de önemli ayrıntılar vardır. Bu nedenle ısıtıcı kiralama hizmeti alarak sürecin daha kolay bir şekilde tamamlanmasını sağlayabilirsiniz. Elektrik ve mazot ile çalışabilen bu cihazlar, farklı kullanım alanlarına sahiptir. Elektrik enerjisiyle çalışanlar, genellikle inşaat sürecinde; nem alma; boya, şap ve beton kurutma gibi amaçlarla kullanılır. Mazotlu olanlar ise ısınma amacıyla kapalı alanlarda da tercih edilir. Her iki anlamda da faydaları oldukça fazla olan bu cihazlara, kiralama yoluyla sahip olmanız mümkündür. Satın alma yerine ısıtıcı kiralama yoluna başvurduğunuzda, sadece ihtiyaç duyduğunuz zamanlarda kullanım sağlayarak tasarruf imkânı elde edebilirsiniz. Yüksek satış gelirleri ve kira gelirleri elde edebilmenize imkân veren iç mimari kalitesinin zamanla bozulmaması, iyi bir ısıtıcı desteği ile daha kolay hale gelir. Böylece yaptığınız yatırımın karşılığını fazlasıyla alabilir ve sizden sonraki yatırımcıların da çıkarlarını koruyabilirsiniz.
 

Kiralık Isımak

Firmamız, kiralık ısımak hizmeti ile sizi Türkiye’nin bu alanda en iyi makinelerini üreten Isımak kalitesiyle buluşturmaktadır. Teknolojiye uygun olarak ürettiği en yeni çözümler sayesinde kullanıcılar tarafından oldukça beğenilen markanın ürünleri ile inşaat projelerinde işlerinizi daha kolay hale getirebilirsiniz.
 

Isımak Kullanım Alanları

İnşaat kurutma makinesi olarak da adlandırabilen bu ısıtıcılar, inşaat yapımı sırasında süreci oldukça zora sokan ıslaklık problemi ile mücadele edilmesini sağlayan araçlardır. Mevsimsel ya da farklı nedenlerden kaynaklanan ıslaklığın doğal yollardan kurumasını beklemek, uzun bir zaman alabileceği gibi nemin iç kısımlara işlemesine ve ilerleyen süreçte farklı sorunlar şeklinde ortaya çıkmasına yol açabilir. Bu nedenle inşaat çalışmalarına başladığınız andan itibaren bitiş anına kadar bir elektrikli ısıtıcı edinmeniz sizin lehinize olur.
 

Isımak Kiralama

Isıtıcı, birçok ortamda kullanılan ve ortamın sıcaklığının artmasını sağlayan cihazlara verilen genel bir addır. Isıtıcıların birçok türü bulunmakta, bunların her biri farklı ortamların ısınmasına katkıda bulunmaktadır. Farklı ortamlarda kullanılan ısıtıcıların özellikleri de birbirinden ayrıldığı için hangi ortamın ısınması isteniyorsa, o ortama uygun ısıtıcı seçilmesi oldukça önemlidir. Isımak, çeşitli model ısıtıcılara sahip olan bir markadır.

Son zamanlarda oldukça fazla tercih edilen ısıtıcı türlerinden bir tanesi olan sanayi tipi ısıtıcılar kendi içerisinde farklı başlıklar altında değerlendirilebilmektedir.

Sanayi tipi ısıtıcıların şu şekilde sıralanması mümkündür:
• Sanayi tipi fanlı ısıtıcılar
• Elektrikli ısıtıcılar
• Mazotlu ısıtıcılar

Bu şekilde sıralanabilen sanayi tipi ısıtıcıların endüstriyel alanlarda kullanıldığı bilinmektedir. Bilindiği üzere geniş alanların ısıtılabilmesi oldukça zordur. Bu zorluğundan ötürü geniş alanlarda kullanılacak olan ısıtıcıların, bu alanları yüksek performansta ısıtabilecek özelliklere sahip olması gerekmektedir. Firmamız bu tür ısıtıcılar konusunda oldukça profesyonel bir hizmet sunmaktadır. Kiralık Isımak, firmamızın müşterilerine sunduğu hizmetlerden bir tanesidir. Peki sanayi tipi ısıtıcı tam olarak nedir? Hangi alanların ısıtılması için bu tarz ısıtıcılar kullanılmaktadır?
 

Sanayi Tipi Isıtıcılar Nedir?

Sanayi tipi ısıtıcılar, birçok alanda kullanılabilmekte, bilhassa geniş alanların kolay bir şekilde ısınmasına yardımcı olmaktadır. Hangi alanda ısıtıcı kullanılması gerekiyorsa eğer o alana uygun sanayi tipi ısıtıcının kullanılması oldukça önemlidir. Bazı alanlarda mazotlu ısıtıcılar kullanılırken bazılarında da elektrikli ısıtıcılar kullanılabilir. Bu nedenle alanın özellikleri belirlenmeli ve özelliklere yönelik sanayi tipi ısıtıcının seçilmesi gerekmektedir. Peki sanayi tipi ısıtıcıların önemi nedir? Neden bu tarz ısıtıcılara ihtiyaç vardır?
 

Sanayi Tipi Isıtıcıların Önemi Nedir?

İlk önce sanayi tipi ısıtıcıların hangi alanlarda kullanıldığının açıklanması gerekmektedir.

Sanayi tipi ısıtıcılar;
• Hangar
• Depo
• Ahır
• Fabrikalar

Bu ve bunun gibi geniş alanlarda kullanılan sanayi tipi ısıtıcılar, ortamın soğuk havadan korunması amacı ile kullanılmaktadır.
 

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcılar

Kullanım kolaylığı ve maliyet düşüklüğünden ötürü pek çok kişi tarafından tercih edilen elektrikli ısıtıcı, gücünü elektrik enerjisinden almaktadır. Birçok modele sahip olan elektrikli ısıtıcıların geniş alanları ekonomik bir şekilde ısıttığı bilinmektedir. Oldukça dayanıklı olan bu tür ısıtıcılar, her türlü darbeye karşı zarar görmeden kullanılabilmektedir. Firmamız tarafından üretilen ve satışa sunulan bu tür ısıtıcıların kalite standartlarının üzerinde yer aldığını söylemek gerekmektedir. Girdaplarda sıcak havanın hiçbir şekilde kesintiye uğramadan çalışabilmesi için elektrikli ısıtıcı cihazlar, gerekli özelliklerle donatılmıştır. Maksimum bir performansa kaliteli sıcak hava akışı sağlayan bu tür ısıtıcılar, firmamızın üstün hizmeti ile sizlere ulaştırılmaktadır.
 

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcıların Özellikleri

Sanayi tipi elektrikli ısıtıcılar, geniş alanların hızlı bir şekilde ısınmasını sağlamaktadır. Bunun yanı sıra bu ısıtıcıların gücünü elektrik enerjisinden aldığı da bilinmektedir. Ortamdaki havanın kısa sürede ısınmasını sağlayan bu tür ısıtıcılar, pek çok alan için tercih sebebi olmaktadır. Isı yalıtımı hortumu, üfleme ızgarasının, sıcaklığı hiçbir şekilde kayıp olmadan vermesine destek olmaktadır. Sanayi tipi elektrikli ısıtıcıların birçok modeli bulunmaktadır. Bu tür ısıtıcılarda termostat kumandası gerektiği zaman devreye girmektedir. Firmamız tarafından üretilen ve sizlere ulaştırılan elektrikli ısıtıcılarımız, geniş alanlarda oldukça verimli bir şekilde çalışmaktadır. Isımak elektrikli ısıtıcı, firmamızın satışa sunduğu ve pek çok modelden oluşan ısıtıcı cihazdır.
 

Sanayi Tipi Mazotlu Isıtıcılar

Mazotlu ısıtıcı, elektriğin olmadığı bir ortamda çalışabildiği için genellikle açık alanlarda tercih edilmektedir. Bu nedenle oldukça avantajlı olan bu tür ısıtıcılar, çoğunlukla büyük alanlarda kullanılmaktadır. Yakıt olarak bu tür ısıtıcılarda mazot kullanılmaktadır. Kolay bir şekilde taşınabilen mazotlu ısıtıcılar, farklı yerlere götürülebilmektedir. Genellikle atölye, sera ve inşaat alanlarının ısıtılmasında tercih edilmektedir. Bu tür ısıtıcıların fiyatları oldukça uygundur. Hem uygun fiyatlı olması hem de elektrik enerjisine ihtiyaç duymaması, bu tür ısıtıcıların tercih sebebi olmasını sağlamaktadır. Bu tür ısıtıcılar çift kat malzemeden oluştuğu için oldukça dayanıklı olmakla birlikte geniş alanların ısıtılması noktasında başarılıdır. Dış mekanlarda ve açık alanlarda, elektrik ihtiyacı olmayan bu tür ısıtıcılar tercih sebebi olmaktadır. Mazotlu ısıtıcılar, çevrelerinde bulunan malzemelere hiçbir şekilde zarar vermediği için rahatlıkla kullanılabilmektedir.
 

Sanayi tipi Mazotlu Isıtıcıların Özellikleri

Mazotlu ısıtıcıların özellikleri şu şekilde sıralanabilmektedir:
• Elektrik enerjisine ihtiyaç duymadan çalışmaktadırlar. Mazottan güç alan bu ısıtıcılar, oldukça uygun bir maliyete sahiptir.
• Kolay bir şekilde taşınabildikleri için geniş alanların ve açık alanların ısıtılması için kullanılmaktadır.
• Çevrelerinde bulunan malzemelere zarar vermemektedir.
• Çift katlı malzemeden meydana geldiği için oldukça dayanıklıdır.
 

Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcılar

Daha çok küçük işletmeler tarafından tercih edilen sanayi tipi fanlı ısıtıcılar, oldukça sağlamdır. Kolay taşınabilen sanayi tipi fanlı ısıtıcılar, ortamın hızlı bir şekilde ısınmasını sağlamaktadır. Öte yandan bu tür ısıtıcılar uzun süre dayanabilme özelliğine sahiptir. Çok fazla ses çıkarmadan çalışabilen bu ısıtıcıların pek çok kişi tarafından tercih edildiği bilinmektedir.
 

Sanayi Tipi Fanlı Isıtıcıların Özellikleri

Sanayi tipi fanlı ısıtıcıların özelliklerini şu şekilde sıralamak mümkündür:
• Bulunduğu ortamın ısısının hızlı bir şekilde yükselmesini sağlar.
• Kolay taşınabilmektedir.
• Ortamın ısısını gerekli düzeyde tutmaktadır.
• Maliyeti oldukça düşüktür.
• Bu tür ısıtıcı cihazların birçok türü bulunmaktadır.
Firmamız, kiralama Isımak İstanbul konusunda oldukça profesyonel bir şekilde hizmet verdiği için pek çok insan tarafından tercih sebebi olmaktadır.
 

Kiralık Isımak Hizmeti

Firmamız, sanayi tipi ısıtıcıların üretim ve dağıtımını yapmaktadır. Isıtıcı konusunda hem satış hem de kiralama hizmeti sunan firmamız ile iletişime geçilebilmektedir. Profesyonel bir hizmet ile yıllardan beri müşterilere hizmet sunan ve sunduğu hizmeti kalite standartlarının üzerinde tutan firmamız, Isımak kiralama İstanbul konumu için hizmet vermektedir. Pek çok kişi tarafından tercih edilen ısıtıcılar, firmamız tarafından çeşitli ortamlara özel olarak üretilmektedir. Isımak kiralama alanında profesyonel, güvenilir ve kaliteli bir hizmet veren firmamız ile iletişime geçebilir ve istediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Sizlere 7 gün 24 saat hizmet veren firmamız, sektörünün öncülerinden bir tanesidir.

Nem Kurutma Alanında Isımak Kullanımı

Havada var olan su buharı, nem olarak adlandırılır. Belirli seviyelerde olduğu takdirde herhangi bir zararı olmayan nemin, yüksek değerlere ulaşması halinde zararı oldukça fazladır. Nem; duvarların küflenmesine, sararmasına yol açabileceği gibi nem alan bir evde oturan kişilerde astım gibi sağlık sorunları daha yaygın bir şekilde görülebilir. Eşyalarınız ve parkeleriniz de bu durumdan oldukça olumsuz etkilenir. Koku oluşumu da nemin en can sıkıcı sorunları arasındadır. Bu koku, evinizi sık sık havalandırsanız bile geçmeyebilir. Tüm bu sorunları önlemek için elektrikli ısıtıcı, inşaat sırasında kullanılmalıdır.
 

Boya Kurutma için Isımak Kullanımı

İnşaat tamamlanarak kullanıma başlanıldığında, kısa süre içerisinde duvarlarda kabarma, boyalarda dökülme gibi sorunlar meydana gelebilir. Bu durum, boya kurutma işleminin yapılmadığının önemli bir göstergesidir. Bu işlem, boyamaya geçilmeden önce duvarda nem ölçümü yapılması anlamına gelir. Böylece tamamen kuru hale gelen duvarda kullanılan renkler, daha kalıcı ve uzun yıllar kullanılabilir bir yapıya kavuşur.
 

Şap Kurutma için Isımak Kullanımı


Zemin kaplama işlerinde kullanılan şap, birçok açıdan fayda sağlar. Daha düzgün bir görünüm sunan maddeyi uyguladıktan sonra zemin, daha yüksek sağlamlığa ve dayanıklılığa kavuşur. Bu madde, üzerine yapılacak uygulamaların da daha sağlam hale gelmesine yardımcı olur. Şapın kuruması, normal şartlarda oldukça fazla zaman alabilir. Bu da inşaatın planlanandan uzun sürmesine ve ekstra maliyetlere yol açar. Bu nedenle, kiralık ısımak hizmetini tercih edebilirsiniz. Şapın kuruması için gerekli düzeyde ısı üretimi sağlayan ısıtıcılar ile kısa sürede; epoksi, parke, fayans gibi zemin kaplama malzemelerini monte etmeye başlayabilirsiniz.
 

Beton Kurutma için Isımak Kullanımı


İnşaatlarda su baskınlarının meydana gelmesi ya da su tesisatında kaçak olması gibi nedenlerle, duvarlarda ıslaklık ortaya çıkabilir. Islaklığın giderilmemesi ya da kurumadan üzerine farklı uygulamalar yapılması halinde kısa sürede farklı sorunlar meydana gelmeye başlar. Bu durum, inşaat firmasının imajını oldukça olumsuz etkileyebilir. Betonların kendi kendine kurumasını beklemek ise çok mantıklı bir tercih olmayabilir. Aynı zamanda iç kısımlara geçen ıslaklık, daha da derine işleyerek daha ciddi sorunlara yol açabilir. Bu nedenle vakit kaybetmeden ısımak kiralama yoluna gidilmelidir.

Isımak Faydaları


Isımak kullanmanın kısa vadede ve uzun vadede sağlayacağı çok sayıda fayda vardır. Bunların başında, yatırımınızın her zaman değerini koruması gelir. İnşaat aşamasında gerekli özeni gösterdiğiniz takdirde yatırımınızın gün ve gün değer kazanmasına şahit olabilirsiniz. Yapıların kendi değerini korumasının yanı sıra içerisinde bulunan gömme dolap, mutfak dolabı gibi inşaat aşamasında koyulan eşyaların kalitesinin koruması da önemlidir. Nem kurutma ve beton kurutma işlemlerinin aksatılması halinde ıslaklık kaynaklı olarak bu eşyalarınız da zarar görebilir.

Islaklığın, Trotec’in kaliteli makineleri sayesinde önlenmesi ile kiracıları ve mülk sahiplerini tekrarlayan boya masraflarından kurtarabilirsiniz. Kendi kullanımınız için yürüttüğünüz inşaat çalışmasında ısıtıcı kullanmanız halinde ise yıllarca hiçbir yenileme ihtiyacı duymayacağınız evinizde keyifle oturabilirsiniz. Her halükarda avantaj sağlayan kiralık elektrikli ısıtıcılar için doğru adres olan firmamız, İstanbul’daki inşaat sahiplerinin ve şirketlerinin her an yardımına koşar.
 

Kiralık Isımak Fiyatları


Her hizmette olduğu gibi ısıtıcı hizmetinde de fiyatların belirlenmesinde etkili olan unsurlar vardır. Isıtıcıyı ne kadar bir süre için kiralamak istediğiniz ve tercih ettiğiniz makinenin modeli, bu noktada oldukça belirleyicidir. Firmamız, kiralama hizmetini sizlere en uygun seçeneklerle sunar. Bu sayede çok sayıda gider kaleminin olduğu inşaat projelerinde, küçük bir ücretle ısıtıcı desteği almanın avantajını yaşayabilirsiniz.
 

Isımak Özellikleri


Isımak, sizin için en uygun çözümleri geliştirerek farklı modellerde ısıtıcıları üretir. Hem ısınma ihtiyaçlarınız hem de kurutma işleri için kullanabileceğiniz elektrikli ısıtıcılar, elektrik bağlantısının olduğu her alanda konforlu bir kullanım imkânı sunar. Bu cihazların kurulumu, dışarıya ya da içeriye olacak şekilde yapılabilir. Geniş ebatlarda olduğu için dışarıya kurulan cihazlar, ısıyı hortumlar aracılığıyla iletir. Dış noktalara yapılan kurulumlar; yakıt tüketiminde artış, ısıtma süresinin uzaması gibi sorunlara yol açar. Bu nedenle daha uygun ölçülerde olan ısıtıcılar tercih edilerek iç mekânda kurulum sağlanmalıdır. Aşırı ısınma koruması gibi özellikler sayesinde cihazları, her zaman güvenle kullanabilirsiniz. Düzenli olarak kontrolden geçirilen ve bakımları yapılan makineler, kiralama süresi boyunca sorunsuz bir şekilde çalışmaya devam eder. Herhangi bir sorun olması halinde firmamızdan gerekli desteği alabilirsiniz.
 

Isımak Hakkında Teknik Detaylar


Elektrikli ısıtıcıların her biri, birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Cihazları birbirinden ayıran temel özellik, ısıtma kapasiteleridir. 3.3 kW ve 120 kW arasında değişen kapasitelerde olan makineler arasından firmamız, ihtiyacınıza en uygun modeller ile kiralama hizmeti verir. Mazotlu ısıtıcılarla kıyaslandığında elektrikli modellerin ebatları, daha kompakt yapıdadır. Bu sayede kapalı alanlarda avantaj sağlamasının yanı sıra kullanımı da oldukça pratik hale gelir. En küçük ebatlar, 325×260×332 mm şeklindedir. En büyük cihazın ebatları ise 1920×950 ×1450 mm’dir.

Kiralık Mazotlu Isıtıcı


Elektrikli ısıtıcıların muadili olarak kabul edilebilecek olan mazotlu ısıtıcılar, elektriğin olmadığı alanlarda kullanım avantajı sağlar. Aynı zamanda engebeli yapıda olan arazilerde rahat kullanılabilir yapıda olması nedeniyle de sıklıkla bu ısıtıcılar tercih edilir. Mazotlu sistemler, genellikle ısınma ihtiyacını karşılamak amacıyla kullanılır. Geniş alanlarda yüksek seviyede ısı sağlaması sayesinde birçok organizasyon sahibi, kiralama yoluyla bu sisteme sahip olmanın avantajını kullanır.
 

Mazotlu Isıtıcı Kullanım Alanları


Sergiler, fuar alanları, gösteri merkezleri ve çadırlar; mazotlu ısıtıcıların yaygın kullanım alanları olarak değerlendirilebilir. Bunun yanı sıra tarım ve hayvancılık faaliyetleri için de bu makineler, sıklıkla tercih edilir. Seralarda yetiştirilen ürünlerin istenildiği gibi yetiştirilebilmesi için gereken koşullar, bu makineler aracılığıyla sağlanabilir. Soğuk kış aylarında küçükbaş ve büyükbaş hayvanlarınızın sağlığı için gerekli sıcaklık seviyelerinin elde edilmesi için de mazotlu sistemler idealdir.

Fabrika ve atölyelerde çalışan kişilerin, işlerine daha kolay odaklanmaları ve soğuğun olumsuz etkilerini bertaraf edebilmeleri için iyi bir ısınma sağlanması önemlidir. Genişliği fazla olan alanlarda, ufo benzeri ürünler yeterli düzeyde fayda sağlamayabilir. Sadece etrafına yetecek kadar sıcaklık sunan bu ürünlerin, elektrik maliyeti de oldukça yüksektir. Bu nedenle yapılması gereken mazotlu ısıtıcı kiralama hizmetinden yararlanmaktır.
 

Mazotlu Isıtıcı Kullanımının Faydaları


Elektrik bağlantısının her zaman ve her yerde sağlanması mümkün olmayabilir. Bağlantı olsa bile sık kesinti yaşanan bölgelerde, elektrikli ısıtıcıların kullanımı daha zor hale gelebilir. Bu noktada mazotlu makineleri tercih ettiğiniz zaman, elektrikten kaynaklanan sorunlar sizin işlerinizi olumsuz etkilemez. Maddi anlamda da bu cihazları kullanmak, büyük avantaj sağlar. Elektrik giderleri olmadan sadece mazot maliyetine katlanarak sorunsuz bir şekilde ısınma şansı elde etmeniz mümkündür.

Mazotlu Isıtıcı Modelleri


Mazotlu ısıtıcılar, iki farklı tipte olacak şekilde üretilir. Bunlardan ilki bacalı olanlardır. Havalandırma imkânlarının kısıtlı olduğu ve yanıcı nitelik taşıyan malzemelerin bulunduğu alanlar için bacalı makinelerin kullanımı daha uygundur. Bacasız sistemlerde ise ısının tamamı doğrudan kullanım alanına yayılır. Bu nedenle geniş alanlar ve yüksek ısı ihtiyacının olduğu alanlar için rahatlıkla kullanılabilir. Nem kurutma işlemleri için bacasız makinelerin kullanımı çok fazla önerilmez.

Isıtıcı kiralamadan önce kullanım alanının ne kadarlık bir ısıya ihtiyacı olduğunu bilmeniz gerekir. Bunun için yapmanız gereken, öncelikle odanın hacmini bilmektir. Ardından da izolasyon değeri hesaplanır. Dış ve iç sıcaklık değerlerinin de hesaplamaya dâhil edilmesi ile uygun kapasite miktarı belirlenir. Bu bilgileri firmamıza ilettiğinizde, sizin için en uygun cihaz tavsiye edilerek kiralama işleminin kapasiteye uygun olacak şekilde gerçekleşmesi sağlanır.
 

Mazotlu Isıtıcı Teknik Özellikleri


Mazotlu ısıtıcıların da elektrikli modellerde olduğu gibi ısıtma kapasitesi yönünden farklılıkları vardır. 110 kW ve 345 kW arasında değişen kapasiteler, herkesin ihtiyacına en uygun modeli tercih etmesini sağlar. Örneğin; 110 kW sizin için yeterli ise daha yüksek kapasiteli bir cihaz kiralayarak gereksiz maliyetlere katlanmak zorunda kalmazsınız. Cihazların kapasitesi arttıkça boyutları da doğru orantılı olarak artmaktadır. 110 kW olan makinede ebatlar 1820×785×1185 mm şeklindeyken 345 kW’ta ise 3900×1200 ×2010 mm’dir.
 

Isımak Kiralama Hizmetinden Siz De Yararlanın!


Aynı anda çok sayıda iş için kullanılabilen bir makineye sahip olmanın ayrıcalığını siz de yaşamak istemez misiniz? İnşaat alanlarının vazgeçilmezi olan elektrikli ve mazotlu ısıtıcılar, işine önem veren her firma sahibinin bir numaralı tercihidir. Geniş kullanım alanına sahip olan ve taşınabilir boyutlarda olan bir ısıtıcıyı, farklı işleriniz için de kullanabilirsiniz. Depolama hizmeti veren firmalar ya da malların geçici bir süre tutulduğu alanlar için de kiralama hizmeti almanız mümkündür. Yapısı itibariyle belirli bir sıcaklığın altında tutulmaması gereken ürünlerin zarar görmesini engellemek, Trotec kalitesiyle oldukça kolay hale gelir. Siz de gerekli detayları öğrenmek için iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşabilir ve hemen gerekli rezervasyon işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.


Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet veriyoruz. Küf yapınızın hastalığıdır, sizin ve ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Kurumsal ReferanslarımızBilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0850 303 99 23