Mazot Sobası Kiralama

Mazot Sobası Kiralama

Mazot Sobası Kiralama

Mazotlu ısıtıcı, açık ve kapalı alanlarda ısınma ihtiyacını karşılamak için kullanılan bir cihazdır. Bu cihaz farklı özelliklere sahip olarak üretilir ve mazotlu ısıtıcı fiyatları da buna göre değişiklik gösterir. Bacalı ve bacasız olarak sınıflandırılan modellerin kullanım alanları da değişir. Kullanım alanı ayrımı, boş alanlar; insan ve hayvan bulunan ortamlar için yapılır. Bazı modeller, dışarıya gaz salınımı söz konusu olduğu için insan ve hayvan sağlığı için risk teşkil eder. Modellerde bir diğer ayrım da ısıtılabilecek alanın genişliğine göredir. Farklı modellerde olan mazotlu fanlı ısıtıcı çeşitleri, belirli bir genişliğe sahip alanlarda yeterli ısı sağlar. Bu nedenle kullanım alanını belirledikten sonra model tercihinizi yapmanızda fayda vardır. Bu sayede ihtiyaç duyulan ısıya ulaşmak mümkün hale gelir. Her ortamın ısınma ihtiyacı farklıdır. Depolarda bulunan ürünlerin türüne göre uygulanması gereken sıcaklık miktarı farklılaşır. Seralarda ise yetiştirilen ürünün türüne göre ihtiyaç duyulan ısı seviyesi korunmalıdır. İnsanların ya da hayvanların bulunduğu ortamlarda sıcaklık seviyesi, sağlıklı bir şekilde yaşamlarını sürdürebilecekleri düzeyde olmalıdır.

Mazot Sobası Nedir?

Mazotla çalışan ısıtıcılar, ısı tedariki problemi olan ortamlar için uygun cihazlardır. Günümüzde doğal gaz kombisi, soba, kalorifer gibi yerleşik ısıtma sistemleri her ortamda kullanılamayabilir. Özellikle geçici süreli kurulan çadırlarda, seralarda, fuarlarda ısı tedarikinin düzenli ve kesintisiz olarak sağlanması için en ideal cihazlar mazotlu ısıtıcı çeşitleridir. Bu ürünlerde bulunan üstün teknolojik özellikler sayesinde ısı, en ideal şekilde ortama dağılır.

 

Tasarruflu bir şekilde yakıt tüketen ısıtıcılar, ekonomik bir kullanım olanağı da sunar. Mazot sobası silindir şeklinde olan bir cihazdır. Ağız kısmında bir fan bulunur. Kazan kısmı, yüksek sıcaklığa dayanıklı paslanmaz çeliktir. Dış gövde de aynı şekilde dayanıklı yapısıyla dikkat çeker. Güvenli bir kullanım için mazot sobasında ısı kesme, çalışmayı durdurma gibi ekstra özellikler bulunur. Mazot sobası fiyatları da bu özelliklere göre değişiklik gösterir.

Bacalı Mazot Sobası

Bacalı mazot sobası insanların ya da hayvanların bulunduğu ortamlarda kullanılabilen bir üründür. Bu üründe yanma esnasında oluşan gazların dışarıya atılabilmesi için baca bulunur. Kazan içerisinde oluşan ısı, zararlı gazlarından arındıktan sonra dışarıya iletilmektedir. Fan sistemi sayesinde ısının uygun bir seviyeye ulaşması için çok fazla zaman geçmesine gerek kalmaz. Ürünün istenilen performansı sağlaması için baca bağlantılarının sorunsuz bir şekilde yapılması gerekir. Mazot sobası fiyatlarında sunduğumuz uygun kiralama seçenekleri sayesinde güvenli bir bağlantı ile istediğiniz her noktayı ısıtabilirsiniz.

Bacasız Mazot Sobası

Bacasız mazot sobasının bacalı olanlardan farkı, açık ya da havalandırmanın yeterli olduğu ortamlarda kullanılmasıdır. Hangarlar, depolar, açık hava şantiyeleri, beton kurutma tesisleri gibi yerlerde bacasız mazotlu ısıtıcı kullanılabilir. Kolay taşınabilir yapıda olması sayesinde her noktaya kolayca götürülebilir. Elektronik ateşleme sistemi devreye girerek ısıtmayı başlatır ve fan hızlı bir şekilde her noktaya sıcaklığı ulaştırır.

Mazot Sobası Kullanımında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Cazip mazot sobası fiyatlarımızdan yararlanarak ısıtıcınızı kiraladıktan sonra güvenli bir kullanım için profesyonel ekibimizin tüm tavsiyelerine uymalısınız. Her yönüyle uzun ömürlü bir kullanım olanağı sunan ve arıza görülmeyen mazot sobaları ile istediğiniz tüm ortamı kusursuz bir şekilde ısıtabilirsiniz. Geçici bir ihtiyaç için mazotlu ısıtıcı satın almanız mali açıdan size külfet oluşturur. Bu nedenle kiralama hizmetimizden yararlanarak avantaj sağlayabilirsiniz. Depo, hangar gibi alanlar için bacasız; düğün salonu, fuar alanı, organizasyon çadırı gibi alanlar için bacalı modeller daha idealdir. Sizin için en uygun ürüne karar vermek ve cazip mazotlu ısıtıcı fiyatlarından yararlanmak için hemen bize ulaşın.


Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet veriyoruz. Küf yapınızın hastalığıdır, sizin ve ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Bilgi & Teklif Formu
Kurumsal Referanslarımız