Sanayi Tipi Isıtıcı Kiralama

Sanayi Tipi Isıtıcı Kiralama

Üretim faaliyetlerinin sürdürüldüğü alanlarda ısınma ihtiyacını karşılamak her zaman zordur. Merkezi doğal gaz sisteminin maliyetinin yüksek olması, herkesi memnun edecek bir sıcaklığa ulaşılmasını zorlaştırır. Aynı zamanda iş yerinin bulunduğu konum, kapıların sürekli açık tutulması ve farklı sebeplerle sıcaklık seviyesi en üst seviyeye çıkarılsa bile ısınmak mümkün olmayabilir. Bu nedenle ekstra ısıtma ekipmanlarına ihtiyaç duyulur.

 

Kullanılan ısıtma ekipmanı hem güvenli olmalı hem de herkesin ısınma ihtiyacını giderebilmelidir. Bu anlamda en çok kullanılan ekipmanların başında sanayi tipi elektrikli ısıtıcı gelir. Farklı genişliklere sahip alanlarda kullanılabilecek özellikte ve ergonomik detaylara sahip ısıtıcılar ile sağlıklı bir çalışma ortamı oluşturulur. Bu ısıtıcılar depo, şantiye gibi alanlarda da kullanılabilir. Elektrikli ısıtıcı kiralama hizmeti alarak her alanda güvenli ve kesintisiz ısıya ulaşabilirsiniz.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcı Nasıl Kullanılır?

Isıtıcılar, ısıtılması istenilen alana konularak kullanılabileceği gibi belirli bir alana monte de edilebilir. Montaj için uygun alanınız ya da tecrübeniz yoksa cihazı kurulum yapmadan kullanmak çok daha mantıklıdır. Sanayi tipi ısıtma cihazları kesintisiz ve problemsiz bir şekilde çalışır. Çalışma sırasında rahatsız edici bir koku ortaya çıkmaz. Cihazların kullanımı oldukça basittir. Böylece ekstra herhangi bir teknik bilgi olmadan kullanım imkânı elde edersiniz. Kullanım sırasında fan kısmının önünü açık bırakmanız ve eşyalarla ya da farklı gereçlerle kapatmamanız gerekir. Aynı zamanda ısıtıcının sorumluluğu iş yerlerinde tek bir kişide olmalı ve yetkisiz kişiler tarafından yapılacak müdahaleler engellenmelidir.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcı Nerelerde Kullanılır?

Sanayi tipi elektrikli ısıtıcı kullanım alanına restoranlar, kafeler ve seralar da girer. Müşterilerini kış aylarında açık havada ağırlamaya devam etmek isteyen restoran ve kafe sahipleri, bu aygıtları kullanarak sıcaklık seviyesini diledikleri gibi yükseltir. Seralarda ise bitkilerin en hızlı şekilde büyümesi için gerekli olan sıcaklık değerine ulaşmanın en iyi yolu ısıtıcı kullanımıdır. Bu sayede bitkiler herhangi bir verim kaybına uğramadan en sağlıklı halini alır.

Trotec Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcılar

Türkiye’de sanayi tipi ısıtma cihazlarının üretiminde lider marka Trotec’tir. Trotec ile ısınma problemi ortadan kalkar ve iş verimliliği ciddi manada artırılır. Trotec sanayi tipi ısıtma cihazları farklı ısı seviyelerine sahiptir. En yüksek ısınma değeri 12 W şeklindedir. Trotec, kullanım alanlarındaki farklılaşmaya en uygun çözümün sağlanması için TEH ve TDE olmak üzere iki farklı seri şeklinde ürünlerini üretir. Seride yer alan elektrikli ısıtıcılar, farklı genişlikte olan alanlara uygun olarak tasarlanmıştır.

 

Uygun bir cihaz seçimi yaparak en geniş alanları bile rahatlıkla ısıtabilirsiniz. Sanayi tipi elektrikli ısıtıcı modellerinde üç farklı kademede sıcaklık ayarı yapılabilir. Böylece sıcaklık seviyesi azaltılıp artırılabilir. Aşırı ısınma durumunda cihaz kendisini otomatik olarak kapatır. İç mekânlarda hava kalitesini koruduğu için insanların bulunduğu ortamda rahatlıkla kullanılır. Fan kısmında yer alan termal koruma da hissedilen sıcaklığı en doğru şekilde ayarlar.

Sanayi Tipi Elektrikli Isıtıcı Kiralama Fiyatları

Elektrikli ısıtıcı kiralama fiyatlarında size cazip fırsatlar sunarak hizmetimizden yararlanmanızı sağlıyoruz. Uygun fiyat teklifimizin yanı sıra kaliteli hizmet anlayışımız da bizi tercih etmeniz için önemli bir nedendir. Kiralanacak cihaza, sizin belirttiğiniz alan genişliği bilgilerine göre uzmanlarımız tarafından karar verilir. Böylece ihtiyacınızla örtüşen bir cihazı kullanabilir ve sadece ihtiyaç duyduğunuz dönemde kullanarak maddi avantaj elde edersiniz. Bütçe dostu fiyatlarımız ve müşteri memnuniyeti odaklı yaklaşımımız sayesinde çalışma alanlarınıza en problemsiz yatırımı yapabilirsiniz. Hemen bize ulaşın ve cazip fiyat avantajımızı kaçırmayın.


Ev-İşyeri-Depo-Fabrika-Otel-İnşaat ve Şantiyelerdeki Nem-Rutubet-Küf ve Koku problemlerinin çözümü için hizmet vermekteyiz. Firmamız ağırlıklı olarak İnşaat/Endüstriyel alanlarda hizmet vermekte olup; ev ve işyerlerinde yaşanan nem, rutubet, küf ve koku problemlerinde sizlere çözüm noktasında destek vermektedir. Avrupa Yakası: Güngören'de, Anadolu Yakası: Ataşehir'deyiz. Kocaeli / Tekirdağ / Bursa / Sakarya bölgelerine düzenli hizmet veriyoruz. Küf yapınızın hastalığıdır, sizin ve ev halkının sağlığı için küften korunun. Hizmetlerimiz hakkında Keşif-Talep-Sorularınızı cevaplamak için aşağıdaki iletişim formunu doldurmanızı rica ederiz. Danışmanlık hizmetimiz tamamen ücretsizdir.

Kurumsal ReferanslarımızBilgi & Teklif Formu
Detaylı Bilgi İçin Bizi Arayın 0850 303 99 23